Uudised

23.12.2019Admiraliteedi sild valmib 2021. aastal
Tallinna Sadam kuulutas novembris välja riigihanke Admiraliteedi basseini kanalile rajatava Vanasadama silla ehitustöödeks. Kohtuvaidluse tõttu venima jäänud silla rajamine maksab eeldatavalt viis miljonit eurot, ettevõte soovib silla avada 2021. aasta teises pooles.
Loe edasi
21.12.2019«Admiral Bellingshausen» valmistub otsustavaks etapiks ja Antarktikasse jõudmiseks
Iga normaalne inimene tahaks praegu, vahetult enne jõulu kodus olla. Aga purjelaev Admiral Bellingshauseni 12 meeskonnaliiget on Lõunamerel, lähenedes ühele maailma lõunapoolsemale linnale, Antarktika ukselävele Ushuaiale. Kokkuvõtte sellest, kuidas Antarktika200 projekt on aasta jooksul arenenud, teeb ettevõtmise juht Tiit Pruuli.
Loe edasi
21.12.2019Valge laeva maaletooja
Eksminister Toivo Asmer (72) tahtis olla mees, kes toob Eestisse miljarditehase, mida on siinmail kaua igatsetud.Kõik algas ju kenasti. Šveitsi tööstuskontsern lubas ehitada Paldiskisse Euroopa suurima metanoolitehase. Asmer selgitas õhinal, kuidas nad kavatsevad vältida Tartu tselluloositehase kurba saatust.
Loe edasi
20.12.2019Kohus mõistis Prantsuse telekomifirma Orange töötajate enesetappudes süüdi
Pariisi kohus mõistis telekomifirma Orange\'i süüdi enesetappudes, mis kaasnesid firma restruktureerimise ja koondamistega eelmisel kümnendil.
Loe edasi
20.12.2019Töötajate väitel ehitasid Euroopa Nõukogu hoonet dokumenteerimata migrandid
Brüsselis asuva Euroopa Liidu Nõukogu hoone ehitamise juures olnud töötajad väidavad, et «Kosmosemuna» ehitati dokumenteerimata migrantide abiga, kes ei saanud kohati oma töö eest palkagi.
Loe edasi
20.12.2019Riigikohus: kohtuistungi kajastamise keeldu ajakirjanikele peab sisuliselt arutama
Riigikohus rahuldas ajakirjaniku kaebuse ringkonnakohtu määruse peale, millega kohus jättis sisuliselt läbi vaatamata maakohtu kohtuistungi avalikkuse piiramise määruse peale esitatud kaebuse. Tegemist on Tallinna Sadama korruptsioonisüüasja kohtuprotsessiga, millele kohtunik Kristina Väliste andis välja määruse, mis keelab ajakirjanikel tunnistajate ütlusi kajastada.
Loe edasi
20.12.2019Eesti turist sai Tais laevaõnnetuses vigastada
Tais Phuketi lähedal merel sai kolmapäeval kahe aluse kokkupõrkes vigastada 12 inimest, nende seas üks Eestist pärit turist.
Loe edasi
20.12.2019Tallinna Sadam kaotas lõplikult hüvitisevaidluse Allan Kiiliga
Tallinna Sadam kaotas lõplikult kohtuvaidluse oma endisele juhatuse liikmele, praegu kohtu all olevale Allan Kiilile hüvitise maksmise küsimuses, sest riigikohus ei võtnud Tallinna Sadama kaebust arutusele.
Loe edasi
20.12.2019Tallinna Sadam kaotas lõplikult hüvitisevaidluse Allan Kiiliga
Tallinna Sadam kaotas lõplikult kohtuvaidluse oma endisele juhatuse liikmele, praegu kohtu all olevale Allan Kiilile hüvitise maksmise küsimuses, sest riigikohus ei võtnud Tallinna Sadama kaebust arutusele.
Loe edasi
20.12.2019Riigi sekkumine päästis Läti sadamalinna sanktsioonidest
USA rahandusministeerium eemaldas Ventspilsi vabasadama kolmapäeval sanktsioonide alt päras seda, kui kohalik oligarh Aivars Lembergs oli sealt tagasi astunud ning riik sadamad üle võtnud.
Loe edasi
19.12.2019Taani paigaldab esimese riigina Euroopas kalalaevadele jälgimiskaamerad
Taani paigaldab esimese riigina Euroopas kalalaevadele jälgimiskaamerad.
Loe edasi
19.12.2019Peep Peterson: kui oligarhid võivad kõike teha, tuleks streigipiirangud tühistada
Ametiühingute Keskliidu esimehe Peep Petersoni sõnul eiras kolmapäevane ketiapteekide surveavaldus kõiki protseduurireegleid, mida töötajad peavad Eestis streikimisel järgima ning kehtestatud streigipiirangud on muutunud absurdiks.
Loe edasi
19.12.2019Siseministeeriumi plaan raskendaks välistudengite ja -töötajate pereelu
Siseministeerium soovib piirata Eestis õppivate välismaalaste ja lühiajaliste töötajate võimalusi oma lapsi Eestisse kaasa tuua. Ühtlasi keelaks ministeerium välistudengite töötamise rohkem kui 16 tundi nädalas.
Loe edasi
19.12.2019TS Laevad alustas parvlaev Pireti kütusekulu jälgimist eriseadmega Blueflow
TS Laevad paigaldas parvlaevale Piret kütusekulu jälgimise seadme, et saada reaalajas parem ülevaade iga reisi energiakulust.
Loe edasi
19.12.2019Riigikohus rahuldas presidendi taotluse tunnistada kaitseväe luureseadus põhiseadusvastaseks
Loe edasi
19.12.2019Pilguheit aastale: Varbla puhkeküla sadam valmib peagi
Maa Elu maikuu lõpus aset leidnud külaskäigu järel on Varbla puhkeküla valmivas sadamas kulgenud kõik plaanipäraselt.
Loe edasi
19.12.2019Jõulupreemia sõltub tööandjast, aga ka ilmast
Jõulude ajal ootab töötaja preemiat kui meeldivat üllatust, tööandja küll mõistab seda, kuid saab preemiat maksta siis, kui selleks on võimalus, või siis tunnustab töötajaid teisel moel.
Loe edasi
19.12.2019USA eemaldas Ventspilsi vabasadama sanktsioonide nimekirjast
USA rahandusministeerium eemaldas kolmapäeval Ventspilsi vabasadama administratsiooni sanktsioonide nimekirjast.
Loe edasi
18.12.2019Tallinna sadama juures uusarendus on räsitud tuulest
Tugev tuul on räsinud ka mitmeid ehitusplatse. Seda ka Tallinna sadama lähistel Port of Franco uusarendusel. 
Loe edasi
18.12.2019Tugev torm jõudis Lääne-Eesti saartele ja rannikule
Kolmapäeva pärastlõunal jõudis Eestisse torm, mis haaras enda alla terve maa ning on toonud endaga kaasa puude murdumist, elektrikatkestusi ja laevaliikluse häireid.
Loe edasi
  Tagasi

Viimased uudised

Välisuudised (RSS)