EMSA ajaleht „Kiiker“ ilmub alates 2007.aastast eesmärgiga tuua informatsiooni liikmeteni, kel pole võimalik saada infot arvuti vahendusel või kes eelistaksid lugeda meie tegevusest endale sobival ajal ja kohas. "Kiikrit" toimetab EMSA sekretariaat oma jõududega. Kaastööd, tagasiside ning ettepanekud ajalehe sisu ja välimuse osas on alati oodatud. Samuti, kui Sul on soov jagada mingit teavet suure hulga meremeestega, kirjuta hannes.roosaar@emsa.ee   või helista 6 116 391.

                

Igal liikmel on õigus ja võimalus saada ajaleht posti teel kodusel aadressil. Täna on see tasuta - see tähendab, Sinu liikmemaks katab need kulud.
     

Usaldusisiku vahendusel jõuab laevade ja sadamate puhkeruumidesse ka väike kogus „Kiikreid“ ühiseks kasutamiseks. Kui Sa siiski pole laevas "Kiikrit" näinud, küsi seda usaldusisiku või EMSA sekretäri käest.

Viimast ilmunud numbrit saad lugeda siit.                                      

    TELLI "KIIKER" POSTKASTI!

Kiiker nr. 20Kiiker nr. 22, Kiier nr. 23, Kiiker nr. 24, Kiiker nr.28, Kiiker nr.29, Kiiker nr. 30Kiiker nr. 31, Kiiker nr. 32, Kiiker nr. 33.
Tallinki erinumber. Juubeli Kiiker, Kiiker 35, Kiiker 36, Kiiker vene keeles 2015, Kiiker 37, Kiiker 38, Kiiker 39, 2017 aasta üldkoosoleku erinumber

 

 

 

Viimased uudised

Välisuudised (RSS)